מידות – shein

סקירה מאת ענבל שמעוני

התמזל מזלי לנסות כמה פריטים מ- SHEIN. אם אינך מכירה את שיין, זהו אתר אופנה שמציע מגוון רחב של בגדים טרנדיים במחירים אטרקטיביים. כיוון  שהאתר מקורו באסיה, יש הבדלים במידות כפי שנאחנו בישראל מכירות אותן.
החלטתי להביא לכן כמה טיפים כדי להבטיח שאם את מבצעת הזמנה, תקבלי בסופו של דבר תוספת מקסימה לארון שלך שמתאימה לך בול!

  1. באיזו מידה את חושבת שאת? שכחי מזה!

אל תעלבי. זה לא אישי נגדך 😊. הזמיני לפחות מידה אחת או שתיים מעל המידה שאת מזמינה בד"כ. המידות בסטנדרטים האסייתיים קטנות יותר. זה פשוט ככה.

  1. למדוד. ואז למדוד שוב.

יש מידות באתר לכל בגד. אל תניחי שאת יודעת מה המידה שלך. בshein המידות שונות. בדקי בעזרת סרט מדידה את ההיקפים הנדרשים. האם יהיה מספיק מקום במותניים, בחזה ובכתפיים? מה יהיה האורך עליך?

  1. מדדי פרטי לבוש קיימים שלך. ואז השווי.

לפעמים סרט מדידה לא נותן לך את המושג הטוב ביותר להתאמת השמלה, החולצה או כל פריט אחר שאת מתכוונת לרכוש ב-SHEIN. אם את באמת רוצה להיות בטוחה, עדיף שתמדדי פריט שבבעלותך הדומה לפריט שאת מתכוונת להזמין.
לדוגמה, אני אוהבת שהשמלות שלי יהיו באורך מסוים. אני יודע איזו שמלה בארון שלי היא הקצרה ביותר, אבל אני עדיין יכולה ללבוש בנוחות. אני מודדת את השמלה הזו ומשווה אותה למידות ב- SheIn כדי להחליט אם השמלה הזו מתאימה לי.

  1. חפשי פריטים פופולריים

SheIn מאפשרת לקונים להעלות תמונות של עצמם בבגדים שקנו. את יכולה למצוא אותם בתחתית העמוד של כל פריט לבוש. אך מעל לתגובות. הם מועילים להפליא לקביעת התאמתו של פריט. ככל שאת רואה את הפריט על יותר נשים אחרות, כך תוכלי לקבל מושג טוב יותר להתאמה למידותיך. מצאתי שככל שיש לפריט יותר תמונות בדרך כלל זה מעיד על כך שזו רכישה טובה מכיוון שכל כך הרבה נשים רכשו אותה ואהבו את זה מספיק כדי להעלות תמונה של עצמן לבושות בפריט!

  1. קראי את התגובות

חלק מהתגובות על פריטים אינן  מועילות (למשל "אני אוהבת את הפריט הזה ורוצה לקנות"). עם זאת, חלקן מועילות מאוד. משתמשים יכולים להזין את גובהם, משקלם, גודל החזה וכו '. קריאת התגובות תאפשר לך לראות איזו מידה אחרים רכשו ואם זה הסתדר או לא. אני מנסה למצוא כמה נשים שדומות לי במידותיהן כדי שאדע אם הפריט גדול, קטן או נכון לגודל.

למעבר למידות באתר SHEIN לדוגמא לחצי כאן