בגדי ילדים – shein

סקירה מפורטת מאת גלילה רובינשטיין

קניתי בשיין מספר פעמים בעבר וחווית הקניה הכוללת הייתה מעולה עבורי. המחירים כל כך זולים, שזה שווה לנסות גם כאשר פה ושם פריט אחד מגיע לא מושלם כפי שתיארתי אותו. שני דברים שחשוב לי להבהיר מראש שאני פחות אוהבת באתר הם העובדה שאם לא מזמינים משלוח מזורז, לוקח לפעמים מספר שבועות עד שההזמנה מגיעה וגם את העובדה שצריך לשלם עבור ההחזרות שלך, אז כדאי לוודא שההזמנה זולה, כיוון שהמשלוח חזרה עלול לעלות כמו הפריט עצמו.
עכשיו, אחרי שהורדתי את זה מהלב חשוב לי להדגיש, הקנייה ב-shein  סופר משתלמת ומוצלחת. המחירים זולים במיוחד ופרטי האופנה איכותיים ומגוונים.
עם כל האופטימיות הזו החלטתי להזמין בגדי ילדים לבנות.
למרות שבגדי ילדים זו קטגוריה קטנה יחסית בשיין ,עדיין המגוון של בגדי הילדים רחב ומעניין. הכל כל כך חמוד, שפשוט מתחשק לרכוש את כל הקטגוריה. הבנות מאוד רצו לראות מה יש ולבחור בעצמן, אז נתתי להם להשתעשע איתי ביחד בבחירות בתוך אתר shein.

אמנם חלק מהפריטים הגיעו קצת קצרים יותר ממה שחשבתי, אבל בסך הכל, הכל נראה נהדר.
אני לא בטוחה איך בגדי הילדים האלה יראו אחרי הכביסה, אבל בהתחשב במחיר, אני לא אכעס גם אם תהיה התכווצות קלה.
כיוון שהמחירים זולים והאיכות סבירה, שווה לרכוש חולצות ובגדים לילדים לשימוש יומיומי, כאלה שהם הורסים בקלות ולכן לא יכאב הלב כשהחולצה או המכנס פשוט ילכו לפח. גם בגדים חגיגיים ומסוגננים לילדים לאירועים מיוחדים – זה משהו שתוכלו למצוא באתר שיאין די בקלות. במיוחד בגדים לבנים.

אחרי הבנות, החלטתי לרכוש גם לבן. לא מגיע לו?

מי שמכיר אותי יודע שאני תמיד מחפשת אתרים טרנדיים חדשים לבגדים לילד. בעודי גולשת באתר של שיין הבחנתי בקטגוריה של בגדי ילדים לבנים התלהבתי מייד! תפסתי את תומר (הקונה הקטן שלי) והתחלנו לעבור יחד על ההיצע באתר. יש להם כל כך הרבה דברים מדהימים במחירים פשוט מצחיקים.

 

תומר לבש את הבגדים משיין כבר ביום הראשון ללימודים, לתמונות בבית הספר, ועכשיו גם לחופשה שלנו. כמו הבגדים למבוגרים, מדדתי גם את תומר והזמנתי לפי טבלאות המידות והתרשימים.

הוא לבש את כל הפריטים מספר רב של פעמים ורק חולצה אחת נאלצתי לתפור מחדש את התפר כי הוא לא החזיק מעמד. אם לומר בכנות הייתי קצת מודאגת לגבי המכנסיים לילדים בצבע פנינה ואלה עברו את הכביסה (נתלו לייבוש) לא מעט פעמים ובינתיים שרדו את זה לא רע.

 

מציעה לכן לעבור על הקטלוג בגדי ילדים ל-2020. אתם פשוט לא תאמינו למחירים. קשה להתאפק ולא לרכוש.

למעבר לקטלוג בגדי הילדים – לחץ כאן