SHEIN

אוקיי, שיין ידוע לשמצה על כך שאין לו את המידות הטובות בעולם. הניסיון שלי הוא די זהה למה ששמעתי על SHEIN לפני שקניתי.

אני צריך לבדוק את מידת הכל לפני שאני קונה. הכל. לפעמים גם תרשימי הגודל מעט קשים לקריאה מכיוון שהם לא מאוד ברורים בדיוק מה אתה מודד. בסך הכל, הלוואי שהמידה תהיה קרובה יותר. אם אתה קונה מהאתר האמריקני, זה יהיה הגיוני להוסיף US Sizing, נכון? אבל אתה צריך לחפור עמוק כדי להבין קצת את הגודל שאתה קונה.

אני לא יכול להגיד לך כמה פעמים רציתי לעשות קניות ב- SHEIN ואז פשוט ויתרתי. לעיתים קרובות הייתי מוותרת מכיוון שהקניות באתר היו כל כך מלחיצות ולא רציתי בסופו של דבר לרכוש חבורה של נבלות שלא התאימו.

זה מרגיש שלכל הזמנה שעשיתי עם SHEIN היה לי דבר אחד או שניים שלא התאימו לגמרי. זה בדרך כלל בגלל שמשהו צפוף מדי, וזה כמעט תמיד במקום אחד כמו אזור בית החזה ובית השחי ובשום מקום אחר.

אני מאמין שתוכל להחזיר דברים עם SHEIN, אבל תמיד שמרתי על זה. כנראה שאתרום את כל פריטי SHEIN שלא התאימו לי בשלב מסוים.

הסקירה הכנה שלי שלהסקירה הכנה שלי שלהסקירה הכנה שלי של

SHEIN משלוחים


דבר נוסף ששמעתי על SHEIN הוא שהמשלוח הוא נורא, אבל אני לא יכול לומר בכנות שזה נכון. מניסיוני עם שלוש ההזמנות שביצעתי באתר, הדברים מגיעים די מהר. זה לא מצב משאלה שבו אתה יכול לחכות חודשים. מעולם לא חיכיתי יותר מקצת פחות מארבעה שבועות לפקודה שתגיע לפתחי.

שמתי לב שהזמנות SHEIN בדרך כלל מגיעות ממספר מקומות בשבילי בארצות הברית. לפעמים הם מגיעים מסין, וההזמנות האלה יכולות לקחת עוד זמן מה, אבל הן יגיעו גם מניו יורק או מקליפורניה, וההוראות האלה נוטות להיות מהירות יותר.

רוב הדברים שהזמנתי מ- SHEIN הגיעו אל תוך פחות משבועיים.

אני גם אוהב את העובדה שהם שולחים דברים במספר הזמנות אם זה יעזור להאיץ את תהליך המשלוח עבורך.

לבסוף, פעם אחת כאשר המשלוח היה איטי מהרגיל הם שלחו לי 500 נקודות SHEIN בלי שאצטרך לעשות שום דבר בכלל. 500 הנקודות האלה של SHEIN זיכו אותי בהזמנה של 5 $, אז חשבתי שזה די טוב מהן, במיוחד מכיוון שכאשר שלחו את הנקודות לא חשבתי אפילו כמה זמן לוקח המשלוח.

סיפור מצחיק על היין הזה, הוא מצץ, והוא עדיין יושב במקרר שלי מצילום זה לפני חודשים.

קנו את SheIn למאחרונים באופנת סתיו וחורף

איכות הלבשה של SHEIN


אז העניין עם SHEIN הוא שאתה לעולם לא יודע את האיכות שתקבל. יש דברים שהם פנטסטיים במחלקת האיכות, ויש דברים שהם פחות משנה. קיבלתי מספר פריטים שזה עתה הערצתי, אך כמה פריטים המשיכו אותי לרצות יותר והרגשתי שהם עשויים מבד מבלבל ודק.

דוגמה לבד מבלבל וגם למדי היה השמלה שהראיתי כאן לפני כמה חודשים כשדיברתי על איך להתמקד בטיפול עצמי כשאתה מרגיש שלא מגיע לך . זו הייתה שמלה יפה, אבל העניבה הייתה במקום מוזר ולקח לנצח להבין. בנוסף, השמלה הייתה מעט דקה, לא שקופה, רק דקה.

כמה מהיצירות האהובות עלי היו שמלה הדפסת דקל חמוד שהראיתי לכם לפני כמה שבועות ; החלק העליון המעוטר בפנינים שהראיתי לכם בתחילת השנה ; ואת שמלת הפסים האדומים שאני מציג לכם היום.

בסך הכל, לפעמים, זה מרגיש כאילו הם מכינים חתיכות מבד מגרד מדי או מהבד הזול ביותר שהם יכולים למצוא.

אם אתה עושה קצת לחפור, אתה תמיד יכול לבדוק את הביקורות, ולראות אנשים אחרים מעצבים את זה. עליכם לבדוק גם את החומר בתיאור כל חלק, כך תוכלו לקבל מושג טוב יותר מאיזה חומר עשוי כל פריט.

SHEIN דילמות אתיות


אחרון חביב, עלינו לדבר על הפיל בחדר.

הולכת להיות אמא כאן לרגע.

יש סיבה שהמחירים ב- SHEIN כל כך נמוכים.

כאשר אתה קונה במקומות כמו SHEIN, אתה יודע מעט מאוד כיצד הם מנהלים את המפעלים מאחורי המוצרים שלהם. סביר להניח שהם שומרים על מחירים נמוכים בכך שהם משלמים לעובדיהם פחות משכר עבודה מספק שרובנו לעולם לא היו לוקחים באופן אישי בארצות הברית.

יחד עם זאת, עם זאת, המחירים נחמדים, אך ייתכן שהדברים מאחורי המחיר אינם. זו לא בעיה של SHEIN. אתה חושב שהטלפונים שלנו עולים 500 דולר להרוויח והם מרוויחים צנוע מכל אחד מהם? לכל העולם יש מודל עסקי של קבלת מחירים כדי להפוך פריטים לנמוכים ככל האפשר.

זה רק משהו שצריך להיות בחלק האחורי של המוח שלך בזמן שאתה מרים עליונית או שמלה מ- SHEIN. יש אנשים ששמים הרבה על הקו מאחורי המוצרים שלך כל יום.

הסקירה הכנה שלי שלהסקירה הכנה שלי שלהסקירה הכנה שלי של

פסק הדין שלי: SHEIN (בעיקרון) מוכר בגדי אינסטגרם


לדעתי בגדי אינסטגרם הם בגדים שנראים טוב רק ל'גרם 'או ללבוש מזדמן. אני לא מתכוון לומר שהם לא מוכרים שום בגדים איכותיים. חלקים מסוימים עשויים מבד איכותי ונחמד. מצד שני, הם גם מוכרים חצאית מעוצבת שלא מסתדרת בשני הצדדים ( ראו את החצאית בפוסט שלי של ארין קנדרן משבוע שעבר ).

הטיפים שלי לרכישה ב- SHEIN


אז הנה הטיפים הכי גדולים שלי לקניות:

בדקו זאת ביום מכירה כדי שתוכלו לפחות לחסוך כסף בזמן הקניות.
קרא את טבלאות המידות כמיטב יכולתך, הן עשויות לבלבל, אך נסה לנחש את מיטב יכולתך.
נסה להסתכל על חלקים על אנשים אמיתיים אם אתה יכול. לפעמים תצטרך לקפוץ על האקדח וללחוץ ברכישה, אך נסה קודם לבדוק ביקורות ואנשים שלובשים פריטים.
דע שאתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.
המשיכו בקניות ב- SHEIN לרמה מזדמנת והשקיעו בחתיכות של חברות אחרות שיחזיקו מעמד.
תנו לעצמכם זמן! אתר SHEIN יכול להיות מוחץ, אז אל תצפו לטיול קניות מהיר, תנו לעצמכם את הזמן הדרוש לכם לגלוש באתר.
אני מקווה שמאמר זה עזר לך כשאתה שוקל לקנות ב- SHEIN .

אשמח לדעת מהניסיון האישי שלך בקניות עם SHEIN אם יש לך כזה!