חולצות – shein

רכישת בגדים באינטרנט יכולה להיות מיומנות מסובכת לשליטה. למצוא חולצה שתתאים לך במיוחד היא לא משימה קלה ולכן יש סיכון קטן כשמנסים לעשות את זה בצורה נוחה מהבית באתרי שיאין. עם זאת, זה ממש לא חייב להיות המקרה עם כמה צעדים קטנים שאתה יכול לעשות. אלו 4 החוקים שיהפכו את מציאת החולצה המושלמת שלכן בשיין לקלה מתמיד:

תמדדי את עצמך

כשאת קונה חולצות באינטרנט, הדבר הטוב ביותר לעשות כדי להבטיח שהחולצה תתאים הוא למדוד את עצמך. אם את יודעת בדיוק את המידות שלך, סביר להניח שלא יהיו הפתעות נוראיות כשהחולצה שלך תגיע. ישנן ארבע נקודות מפתח למדידה טובה כדי שתוכלי לקבוע על איזו מידה ללכת. על ידי ביצוע מדידות לגודל הצווארון, השרוול, החזה והמותניים, תדעי מה יישב עליך הכי טוב. זכרי לבדוק את מדריך המידות בזהירות באתר שיין ולהתאים את החולצות למדידות שביצעת. כמו כן, מומלץ מאוד להתאים את המידות שלך לכל סגנון חולצה שונה מכיוון שמדריך המידות באתר שיאין לסגנונות שונים יכול להשתנות משמעותית זה מזה.

תמדדי את הבגדים שלך

דרך נוספת לוודא שהחולצה שאת עומדת להזמין תתאים לך היא למדוד חולצה אחת מהארון שלך. מצאי את החולצה האהובה עלייך או כזו שאת יודעת שנראית עלייך הכי טוב ובדקי את המידות שלה. אם קיבלת מחמאות עליה, סביר להניח שזה יתאים, לכן התאמת המידה של חולצה זו מול חולצות Shein שחשבת לרכוש באתר עשויה להועיל במיוחד אם נראה שמידות גופך נופלות בין שני גדלים שונים.

תדעי מה מתאים לך

אחת הדרכים הקלות ביותר להבטיח שאת החולצה שאת מזמינה מאתר שיאין לא תחזירי, היא לדעת בדיוק מה מתאים לך. שוב, כדאי להסתכל בתוך ארון הבגדים שלך בסוגי הצווארונים ושאר ההתאמות שאת נוטת לדבוק בהן. זה חשוב במיוחד כשמדובר בצווארונים שכן הם יכולים לעשות פלאים לצורת הפנים שלך. פרצופים ארוכים וצרים יותר נוטים להיראות טוב בצבעים צרפתיים ואילו הצווארון האיטלקי הפורמלי יותר יכול להאריך פנים עגולות יותר. זה נהדר להתנסות במראה שלך ולחוש השראה מהתלבושת המדהימה של מישהי אחרת, אך חשוב לזכור, הצורה שבה החולצה נראית עליהן לא בטוח תתאים לאיך שחולצות Shein ייראו עלייך.

תהיי מודעת לכל שינוי

חולצות, סגנונות והתאמות מיוחדות יכולות בקלות להיות קטנות מדי או גדולות מדי עם כמה קילוגרמים משתנים בלבד. לכן, אם טעמת קצת יותר מדי מעוגות החג או שאת מרגישה קצת יותר רזה ממה שאת בדרך כלל, אולי כדאי שתבצעי שוב את המדידות הנדרשות שלך. ההימור הבטוח ביותר בכל הקשור לדיוק מירבי בהזמנות המקוונות שלך משיין, הוא לבצע מחדש את המדידות שלך כל חצי שנה, כדי להבטיח שאת עדיין בדרך להתאמה המושלמת של חולצות Shein בלי הפתעות מיותרות.