חותלות שיין

16 החותלות הטובות ביותר של שיין לכל פעילות, על פי מומחי ביגוד
חותלות שתוכלו ללבוש לעבודה להתאמן והלאה.

מאת לקסי זאקס, מכון משק הבית טוב

החותלות הטובות ביותר לכל פעילות של שיין אמזון, לולולמון, נורדסטרום
זה בטוח לומר שחותלות הן חובה בארון שלך, אבל עם כל כך הרבה סגנונות לבחירה (שלא לדבר על מגוון רחב של נקודות מחיר), קשה לדעת אילו הם באמת שווה את הקפיצה.

מכון ניקיון הטוב מעבדת טקסטיל בדיקות חותלות עבור דברים כמו עמידות, ניהול לחות, נוחות, ותכונות ביצועים, ועורכי האופנה שלנו לשקול עם הכי הרבה החותלות המסוגננות לשימוש יומיומי כדי למצוא את הטוב ביותר, הזמן הממושך ביותר, ורוב החותלות הנוחות החוצה שם. כשאתה קונה חותלות, שקול מתי תלבש אותן. הנה מה לזכור:

חותלות אימון של שיין : בדים ביצועים סינתטיים (כמו פוליאסטר או ניילון) הם אידיאליים לחותלות אימון מכיוון שהם נמתחים, עמידים, אטומים ולעתים קרובות מנדפים לחות כדי לעזור בניהול זיעה. חפש תפרי פנים שטוחים למניעת גירויים וחיכוכים.
חותלות ללבוש כמכנסיים: ניתן ללבוש חותלות כמכנסיים או אפילו לעבודה אם הן עשויות מבד עבה יותר כמו פונטה ועור דמוי. כדי לוודא שהבד אינו שקוף, נסה את החותלות של שיין באור יום טבעי או תחת אור בוהק. התכופף מול המראה או בדוק אם תצוגה דרך כיפוף הברך עמוק.
חותלות Loungewear : אינך זקוק לחותלות כדי להיות אטומות לחלוטין? בחר בסיבים צמחיים כמו כותנה, ליוצ'ל או מודל אם אתה רוצה זוג רך במיוחד ללבוש 24/7 או לשכב מתחת לחולצות או שמלות ארוכות יותר.
החותלות שלפניכם של שיין הן סגנונות שנבדקו היטב, מועדפים על אנשי צוות, או מבחר פופולרי עם מאפיינים ייחודיים. הנה החותלות הטובות ביותר לנשים לקנות בשנת 2020:

1
החותלות הכלליות הטובות ביותר
יישר צפצף

המכנסונים האלה מרוויחים המקום הראשון שלנו כי הם נוחים בטירוף (את קלי משקל, בד חלקה חמאתי יש בקושי-שם מרגישים) ו הם צדדי מספיק כדי ללבוש במשך די הרבה לכל אירוע. הם שימושיים באותה מידה כמו חותלות אימון , לבוש יומיומי ובגדי שינה . המותן הגבוהה הזו גם מחמיאה מבלי לחפור בך או להתגלגל למטה. נוסף על כך, קיימות אפשרויות רבות ושונות עם צבעים ודוגמאות שונות, עליות על המותניים ואורכים על הרגל.